Urządzenia znakujące bez których zdecydowanie się nie obędziesz

Każdy, kto chociaż raz korzystał z drukarki termotransferowej, na zawsze zapomniał o tonach oznaczników zgromadzonych na „czarną godzinę”. To praktyczne urządzenie pozwala przygotować ich odpowiednią ilość w każdej chwili i w każdym miejscu. Niezwykle wydajne, podaje oraz drukuje profile: PO, PHZF, PPQ oraz etykiety EPL. Drukarka termotransferowa jest idealna do znakowania instalacji elektrycznych oraz elementów szaf sterowniczych. Wystarczy podłączyć do portu USB i gotowe! My szczególnie polecamy nowości Partex: modele 10MK-MINI, MOCA i PROMARK T-1000.

Szybki i wydajny sposób na przygotowanie opisu na czystym oznaczniku? Ploter! Nasze osiągają prędkość aż 40 mm/s! Dzięki nowoczesnej matrycy, urządzenie bez trudu rozpoznaje rodzaj oznacznika i automatycznie pobiera pisak z podajnika. Sprawdzi się przy znakowaniu oznaczników na przewody, kable i komponenty. Ploter jest sterowany przy pomocy komputera z oprogramowaniem PMS, a po zamontowaniu specjalnej głowicy, może szybko i łatwo wykonać także opis na tabliczce znakującej. Koniecznie zobaczcie nasze plotery: MK100 i MK100-BASIC.

Urządzenie znakujące, dzięki któremu opiszesz oznacznik, wygrawerujesz i wytniesz tabliczkę, przygotujesz opisy pod lampki i przyciski to… oczywiście grawer! Z jego pomocą wykonasz dowolne znaki w dwuwarstwowym laminacie odpornym na promieniowanie UV. Chcesz umieścić grafikę? Nic prostszego! Grawer przeniesie ją na tabliczkę z pliku programów Corel i AutoCAD. Nasz model MK500 świetnie uzupełni możliwości ploterów MK100-BASIC.