Aby dowiedzieć się więcej kliknij

Wyszukaj produkt
Relpol, Phoenix Contact

Praca

Firma NO-EL jest przedstawicielem handlowym renomowanych producentów
w branży automatyki przemysłowej i energetyki.

Product Manager

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • Opieka nad Klientami firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert
  • Doradztwo techniczno-handlowe
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Analiza rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, energetyka)
  • Znajomość/doświadczenie w branży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz prowadzenia rozmów handlowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Zaangażowanie, inicjatywa i planowanie w dążeniu do celu
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w młodej, dynamicznej firmie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań

CV prosimy przesyłać klikając w  przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

lub na adres: praca@no-el.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"